ABC markası 1989 yılında Demirayak ailesinin pirinç ve bakliyat eleme, ayıklama ve paketleme işine girmeye karar vermesiyle birlikte doğmuştur. Üretimine başlanan ilk günden günümüze kadar ABC ürünlerine büyük bir titizlik gösterilerek yıllar yılı ABC markası ile özdeleşmiş olan "her tanesi seçmece..." sloganına uygun ürünler ancak bu seçkin markanın adı altında tüketicilerin beğenisine sunulmuştur..

ABC ürünleri 100.000 m2 açık, 20.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu en ileri teknolojik donanıma sahip tesislerde, sıfır hata politikası ile çalışan profesyonel bir ekip tarafından üretilir, paketlenir ve denetlenir. ABC Markalı ürünlerin satış ve datığımı yine bir Demirayak Şirketler Grubu üyesi olan Dempaş tarafından yapılır. ABC Ürün Ailesi; Her tanesi en kalitelisi, en lezzetlisi...
ABC Bakliyat deyince...  
ABC bakliyat çeşidinin her biri Gıda Mühendisleri'nin denetiminde, yurt içi veya yurt dışındaki en verimli yöre topraklarından, titizlikle ve özenle seçilir. Tüm ABC Bakliyat çeşitleri, damak tadına ve gıda yönetmeliğine uygun, çabuk pişen, kabuk atmayan, ezilmeyen, midede şişkinlik yapmayan ve çok su çeker niteliktedir.
ABC Şeker deyince...

Toz Şeker, Kesme Şeker (sargılı ve kutulu) ve Tüp Şeker olmak üzere 3 farklı tipte üretilir. Tüm ABC şeker çeşitleri güvenle kullanılacak üstün bir kaliteye sahiptirler.

ABC sürekli geliştirdiği "her tanesi seçmece" ürün gamına son olarak zeytin ve bitkisel yağ grubu ürünlerini de ekleyerek tercih edenlerine daha çok ABC lezzeti sunmaya başladı.
ABC Zeytin deyince... Artık zeytinin de "her tanesi seçmece. Hem vakumlu ambalaj, hem teneke seçenekleri ile gemlik zeytinleri ABC titizliği ile seçilip sofralarınıza kadar getirilir."

ABC Yağ deyince... Ağzınıza layık yağlar için... Ayçiçek, mısır, riviera ve sızma zeytinyağı çeşitleri ile sofralarınızın lezzetine lezzet katıyor.

ABC ürünleri, sadece her pakette değil, her tanede aynı üstün kalite ilkesiyle üretilir.
Kurumsal | Ürünlerimiz | Medya | Besin Değerleri | İletişim Her hakkı saklıdır © 2012